sprzedaż Domu - dom Dąbrowa Górnicza

Dodaj do ulubionych
Cena: 230000 PLN
Kontakt Marcin Stępień
tel. 600 231 768
Dodane 2021-02-17 08:39:55
Autor

Opis

Oferuję do sprzedania dom/kamienicę zlokalizowany w Strzemieszycach Wielkich, w Dąbrowie Górniczej.

Dom ma powierzchnię 343 m2. Nieruchomość nadaje się do remontu. Na parterze jedno mieszkanie oraz lokale pod działalność. Na poddaszu mieszkania . Dom posiada w sumie dziewięć indywidualnych mieszkań jedno i dwu pokojowych o zróżnicowanym metrażu. Kamienica posiada przybudowany duży garaż. Działka w MPZP określona, jako mieszkaniowo - usługowa.

Działka ma powierzchnię 1640 m2 o szerokości 30m od frontu i 50m długości. Działka narożna w pierwszej linii zabudowy, dobrze wyeksponowana.

Więcej ofert z regionu na stepien-nieruchomości(kropka)pl

Więcej informacji w godzinach 9.00-17.00 pod nr. 600 231 768

stepien-nieruchomości(kropka)pl

Jeśli planujesz wziąć kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości i masz dość wynajmowania mieszkania i finansowania kredytu komuś obcemu? Musisz wiedzieć , że rata kredytu może być niewiele większa od kosztów wynajmu. Nie udało Ci się wynegocjować takich warunków kredytu jakie sobie wyobrażałeś? A może zaciągnąłeś kredyt kilka lat temu na gorszych warunkach. Możesz zamienić swój kredyt na korzystniejszy.

Mamy również ofertę dla spłacających kilka kredytów. Tzw. kredyt konsolidacyjny spowoduje, że będą Państwo spłacali jedna ratę, zamiast kilku.

Możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy doradcy finansowego. Przekonaj się, który z wielu kredytów najlepiej pasuje do Twojej sytuacji. Umów się na spotkanie z doradcą.

Przedstawione ogłoszenie nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa i ma jedynie charakter informacyjny. Zamieszczone w ogłoszeniu zdjęcia i tekst stanowią własność biura nieruchomości "Stępień Nieruchomości " i w świetle prawa autorskiego wykorzystywanie ich bez zgody stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.

Oferta przygotowana w oparciu o informacje uzyskane od właściciela bądź Jego pełnomocnika.

Informacje dodatkowe

Balkon NIE
winda ---
piwnica TAK
taras ---
loggia ---
miejsca postojowe garaż
ogrzewanie węglowe
ID Oferty 213
Powierzchnia 343 m2

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 439
Wyświetlony: 67
Wygasa: 2031-02-24 08:35:00