sprzedaż Gruntu - grunt Dąbrowa Górnicza

Dodaj do ulubionych
Cena: 355000 PLN
Kontakt Marcin Stępień
tel. 600 231 768
Dodane 2020-10-14 09:27:57
Autor

Opis

Oferuję do sprzedania działkę budowlaną w Dąbrowie Górniczej , w dzielnicy Strzemieszyce Wielkie. Działka zlokalizowana przy ulicy Ofiar Katynia. Ma powierzchnię 2961 m2, jej szerokość to 28 m. Na początku wjazd o szerokości około 7 m. Pod zabudowę około 2600 m2. Działka ujęta w MPZP pod zabudowę mieszkaniową. W sąsiedztwie oferowanej nieruchomości luźna zabudowa jednorodzinna. W pobliżu sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szkoła itp. Nieruchomość idealna pod szeregi lub bliźniaka.

Możliwy podział działki - cena za metr 153 zł.

Więcej ofert z regionu na stepien-nieruchomości(kropka)pl

Więcej informacji w godzinach 9.00-17.00 pod nr. 600 231 768

stepien-nieruchomości(kropka)pl

Jeśli planujesz wziąć kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości i masz dość wynajmowania mieszkania i finansowania kredytu komuś obcemu? Musisz wiedzieć , że rata kredytu może być niewiele większa od kosztów wynajmu. Nie udało Ci się wynegocjować takich warunków kredytu jakie sobie wyobrażałeś? A może zaciągnąłeś kredyt kilka lat temu na gorszych warunkach. Możesz zamienić swój kredyt na korzystniejszy.

Mamy również ofertę dla spłacających kilka kredytów. Tzw. kredyt konsolidacyjny spowoduje, że będą Państwo spłacali jedna ratę, zamiast kilku.

Możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy doradcy finansowego. Przekonaj się, który z wielu kredytów najlepiej pasuje do Twojej sytuacji. Umów się na spotkanie z doradcą.

Przedstawione ogłoszenie nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa i ma jedynie charakter informacyjny. Zamieszczone w ogłoszeniu zdjęcia i tekst stanowią własność biura nieruchomości "Stępień Nieruchomości " i w świetle prawa autorskiego wykorzystywanie ich bez zgody stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.

Oferta przygotowana w oparciu o informacje uzyskane od właściciela bądź Jego pełnomocnika.

Informacje dodatkowe

ID Oferty 204
Powierzchnia 2961 m2

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 411
Wyświetlony: 12
Wygasa: 2030-10-21 09:24:00