sprzedaż Gruntu - grunt Dąbrowa Górnicza

Dodaj do ulubionych
Cena: 195000 PLN
Kontakt Marcin Stępień
tel. 600 231 768
Dodane 2022-02-15 10:28:38
Autor

Opis

Oferuję do sprzedania działkę budowlaną w Strzemieszycach Wielkich, w Dąbrowie Górniczej. Działka zlokalizowana bezpośrednio przy drodze miejskiej. Wymiary 23 m X 32m. Działka pusta, w sąsiedztwie nowego osiedla domów jednorodzinnych. Media w drodze : prąd, woda, gaz i kanalizacja.

Więcej ofert z regionu na stepien-nieruchomości(kropka)pl

Więcej informacji w godzinach 10.00-18.00 pod nr. 600 231 768

stepien-nieruchomości(kropka)pl

Jeśli planujesz wziąć kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości i masz dość wynajmowania mieszkania i finansowania kredytu komuś obcemu? Musisz wiedzieć , że rata kredytu może być niewiele większa od kosztów wynajmu. Nie udało Ci się wynegocjować takich warunków kredytu jakie sobie wyobrażałeś? A może zaciągnąłeś kredyt kilka lat temu na gorszych warunkach. Możesz zamienić swój kredyt na korzystniejszy.

Mamy również ofertę dla spłacających kilka kredytów. Tzw. kredyt konsolidacyjny spowoduje, że będą Państwo spłacali jedna ratę, zamiast kilku.

Możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy doradcy finansowego. Przekonaj się, który z wielu kredytów najlepiej pasuje do Twojej sytuacji. Umów się na spotkanie z doradcą.

Przedstawione ogłoszenie nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa i ma jedynie charakter informacyjny. Zamieszczone w ogłoszeniu zdjęcia stanowią własność biura bądź właściciela natomiast  tekst stanowi własność biura nieruchomości "Stępień Nieruchomości " i w świetle prawa autorskiego wykorzystywanie ich bez zgody stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.

Oferta przygotowana w oparciu o informacje uzyskane od właściciela bądź Jego pełnomocnika.

Informacje dodatkowe

ID Oferty 259
Powierzchnia 703 m2

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 484
Wyświetlony: 209
Wygasa: 2032-02-22 10:26:00